Offering you a complete choice of products which include herbal uterine tonic, herbal women uterine tonic and herbal utrivit tonic.
₹ 90 / Bottle Get Latest Price
| Packaging Size | 200 ml |
| Cool and Dry Place | Yes |
| Herbal Uterine Tonic | Yes |
| Herbal Medicine | Yes |
| Female Care | Yes |
| Months | 24 Months |
| Brand | Rudraksh Herbal |
₹ 150 / Bottle Get Latest Price
| Packaging Size | 200 ml |
| Cool and Dry Place | Yes |
| Herbal Uterine Tonic | Yes |
| Degree C | Yes |
| Herbal Medicine | Yes |
| Female Care | Yes |
| Months | 24 Months |
| Brand | Rudraksh Herbal |
₹ 90 / Bottle Get Latest Price
| Packaging Size | 200 ml |
| Brand | Rudraksh Herbal |
| Country of Origin | Made in India |
Raj Kumar Yadav (CEO)
Rudraksh Outdoors
Plot No. 11-A, Sundram Vatika Kalwar Road , Jhotwara
Jaipur - 302012, Rajasthan, India